Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 2.5
Best ChefRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
SawRated ★ 2.5- The JonesesRated ★ 0.5