Titles you rated
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5- Take Me to the MoonRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
SuburbiconRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0