Movies
Ratings
929
JokerRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.0
Purple NoonRated ★ 4.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 2.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 3.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 1.5
I Feel PrettyRated ★ 1.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
VenomRated ★ 0.5
OkjaRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0