Movies
Ratings
69
BeautifulRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.0
La lunaRated ★ 3.5
Mysterious SkinRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 2.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 1.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 0.5
LooperRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
PietaRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 0.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 0.5