Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0