Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5- My Father Is HeroRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Winners & SinnersRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5