Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Murder MysteryRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0