Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
SawRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0