Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0