Movies
Ratings
562
The ClassicRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
The Last StandRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 3.0