Titles you rated
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.0