Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 0.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
Flying BoysRated ★ 4.0- ChangeRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 3.5