Series
Ratings
77
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5- 다큐프라임 - 킹메이커Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5- Bambino!Rated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
Ugly BettyRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0