Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 1.5- Overlap Knife, KnifeRated ★ 3.0
- The True Love of MadamRated ★ 2.5
S LineRated ★ 0.5- Dog Days of SummerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Anyone AnywhereRated ★ 3.0
- Shoot For LoveRated ★ 1.5
- Half LiesRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5- No Path BackRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 1.0
Beef Season 1Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5