Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0