Movies
Ratings
410
InterstellarRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
Shadowless SwordRated ★ 3.5
Seven SwordsRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 4.0- Little Big SoldierRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0