Series
Ratings
25
Alone in LoveRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- DamoRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
Orange DaysRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0