Movies
Ratings
323
ChefRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 2.0
The HappeningRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
The KingdomRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 2.5
My Mother's CastleRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Happily Ever AfterRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5