Titles you rated
The RebelRated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.0