Movies
Ratings
66
The HandmaidenRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 0.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0