Titles you rated
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Bring It On AgainRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0