Movies
Ratings
961
BelieverRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
ChangelingRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
A PromiseRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5