Series
Ratings
47
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
FringeRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0