Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 1.5
MontageRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.5