Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
May DecemberRated ★ 4.0
HungerRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0