Titles you rated
Man in LoveRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 1.5
Heart is...Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
RedRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5