Movies
Ratings
529
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 3.0
All the Long NightsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
A ManRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
NowhereRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0