Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0