Titles you rated
More Than BlueRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
RangoRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5