Movies
Ratings
37
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0