Titles you rated
Rocky IIIRated ★ 4.5
Green ZoneRated ★ 4.0
Au Revoir, UFORated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.5
Freddy vs. JasonRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 4.5
The ThingRated ★ 4.5
HitmanRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.5
The UninvitedRated ★ 3.5
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 4.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0