Movies
Ratings
43
AssassinationRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5