Series
Ratings
43- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5