Movies
Ratings
208
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Escape from PretoriaRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5