Titles you rated
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 4.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5- Invisible ManRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
Dr. JinRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.0