Movies
Ratings
24
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0