Series
Ratings
90
The K2Rated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0