Movies
Ratings
737
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
CarnageRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0