Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 3.5
MunichRated ★ 4.5
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
Age of TomorrowRated ★ 0.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
The CommuterRated ★ 3.5
Barely LethalRated ★ 2.0
Killer EliteRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5