Movies
Ratings
338 Paddington 2Rated ★ 3.5 Paddington 2Rated ★ 3.5
 ThirstRated ★ 3.5 ThirstRated ★ 3.5
 Chungking ExpressRated ★ 4.0 Chungking ExpressRated ★ 4.0
 The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5 The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
 Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0 Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
 Blue ValentineRated ★ 4.0 Blue ValentineRated ★ 4.0
 PixelsRated ★ 3.5 PixelsRated ★ 3.5
 The Artist: RebornRated ★ 3.0 The Artist: RebornRated ★ 3.0
 The Lion KingRated ★ 3.5 The Lion KingRated ★ 3.5
 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
 AladdinRated ★ 3.5 AladdinRated ★ 3.5
 Whisper of the HeartRated ★ 4.5 Whisper of the HeartRated ★ 4.5
 The HuntressesRated ★ 2.0 The HuntressesRated ★ 2.0
 CasperRated ★ 4.0 CasperRated ★ 4.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5