Titles you rated
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5
Love TrulyRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5
The Diary of Heong Yeong DangRated ★ 3.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Age of InnocenceRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5- おせんRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
HERORated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5