Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0- 아기공룡 둘리 - 둘리의 배낭 여행Rated ★ 3.0
The Dog of FlandersRated ★ 5.0
Pocahontas II: Journey to a New WorldRated ★ 3.0
Tom and Jerry: The MovieRated ★ 5.0
Winnie the PoohRated ★ 5.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 4.0