Series
Ratings
21- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Pure LoveRated ★ 1.0
Wang's FamilyRated ★ 1.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
They Kiss AgainRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0