Movies
Ratings
414
Lost in TranslationRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5
Memories of MurderRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 1.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 0.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0