Series
Ratings
82
Captivated, by YouRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 3.5
Free! Dive to the FutureRated ★ 3.5
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 3.5
Free!Rated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
블리치Rated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Workin' Moms Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0