Movies
Ratings
111
AllegiantRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
CarsRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0