Series
Ratings
100
The ProducersRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 0.5
The Return of IljimaeRated ★ 1.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.0
Jeon Woo ChiRated ★ 1.0
The King's FaceRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Women of the SunRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0