Titles you rated
Just Go with ItRated ★ 3.0
That Awkward MomentRated ★ 2.5
CloserRated ★ 3.5
Love Is in the AirRated ★ 2.5
It BoyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Born to DanceRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Nicholas on HolidayRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5