Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
RevolverRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
SoulRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0