Series
Ratings
82
GoblinRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 1.5
Waiting for LoveRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 3.5
TripleRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 1.0